Конкурсне заняття з елементарної математики

У відповідності до запланованого графіка проведення відкритих занять, 18 квітня старшим викладачем кафедри вищої математики та методики навчання математики Дубовиком Віталієм було проведено відкрите заняття з елементарної математики для студентів третього курсу спеціальності 014.08 Середня освіта (Фізика).

Тема практичного заняття: «Розв’язування рівнянь, нерівностей та систем рівнянь з параметром» досить актуальна для студентів саме цієї спеціальності.

У процесі проведення заняття викладач активно використовував сучасні інформаційно-комунікаційні технології. Зокрема, за допомогою програмного засобу GeoGebra було наведено геометричні інтерпретації розв’язування рівнянь, нерівностей та систем рівнянь  з параметрами.

По завершенні заняття викладачі кафедри активно долучилися до обговорення проведеного заняття та провели аналіз його аналіз.