Відкрите практичне заняття

15 травня викладачем кафедри вищої математики та методики навчання математики Сергієм Рудницьким було проведено відкрите заняття у змішаному форматі з диференціальної геометрії і топології для студентів 22 та 22а груп факультету фізики, математики та інформатики, які навчаються за ОПП «Середня освіта (Математика. Інформатика)».

Тема практичного заняття: «Застосування першої квадратичної форми поверхні» передбачала використання методів математичного аналізу при розв’язуванні тематичних завдань. Онлайн учасники та студенти, що були присутні в аудиторії активно були залучені до діяльності за допомогою завдань для повторення вивченого матеріалу. Протягом заняття викладач використовував можливості системи GeoGebra для візуалізації постановки задач, що сприяло розумінню та засвоєнню алгоритмів їх розв’язку.

Наприкінці заняття студенти отримали індивідуальні завдання для самостійної роботи та поради при їх розв’язуванні.