Підсумки олімпіади з математики 2023

З 13 по 20 березня на факультеті фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини проходила Всеукраїнська студентська олімпіада з математики (перший тур).

Враховуючи змішану форму навчання в університеті, олімпіада проходила у дистанційному форматі. Учасникам були запропоновані завдання з вищої та елементарної математики, які за змістом адаптовано для рівноправної участі студентів як старших, так і першого курсу. Метою олімпіади було виховання у майбутніх вчителів математики таких якостей як творчий підхід, нетривіальне мислення та вміння вивчити проблему з різних сторін.

За результатами виконання завдань переможцем олімпіади став Сергій КУЛІШ – студент першого курсу 12 групи, спеціальності 014.04 Середня освіта (Математика).