Вчителі 2.0

Нещодавно викладачі кафедри вищої математики та методики навчання математики Тетяна Годованюк, Тетяна Махомета, Тетяна Поліщук, Ірина Тягай, Людмила Благодир, Дарія Возносименко та Галина Іщенко пройшли онлайн-курс із професійного розвитку та наставництва  "Вчителі 2.0" на платформі студії онлайн освіти EdEra! У програмі курсу три модулі: професійний розвиток вчителів, наставництво як нова стратегія розвитку вчителів та професійні спільноти вчителів.

Експерти-практики онлайн-курсу «Вчитель 2.0» розповіли про професійний стандарт вчителя, як залишатися ефективними навіть у часи кризи. А також — як впроваджувати наставництво для майбутніх учителів у процесі педагогічної практики на базі фінського досвіду, добирати оптимальні інструменти для власного зростання, застосовувати в педагогічній практиці дієві міжнародні практики, розвивати професійні вчительські спільноти. Дякуємо експертам курсу за можливість підвищувати кваліфікацію та пізнавати тренди освіти!