Участь у конкурсі «Молодий вчений року-2022»

1 червня 2023 року відбулося офіційне оголошення переможців Всеукраїнського щорічного конкурсу «Молодий вчений року-2022».
Організатором Конкурсу є Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. Головною метою конкурсу є визнання значних досягнень молодих учених у різних галузях знань та сферах діяльності.
Вітаємо науково-педагогічних працівників кафедри вищої математики та методики навчання математики, які є номінантами Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений року-2022»:
- у номінації «Педагогіка»  - доктор філософії, доцент, доцент кафедри вищої математики та методики навчання математики Дарія ВОЗНОСИМЕНКО;
- у номінації «Молодий методист року в галузі суспільних і гуманітарних наук» - кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри вищої математики та методики навчання математики Ірина ТЯГАЙ та доктор філософії, доцент, доцент кафедри вищої математики та методики навчання математики Дарія ВОЗНОСИМЕНКО.
Бажаємо нашим колегам подальших наукових звершень та перемог!