Перша виховна година

04 вересня 2023 року для студентів факультету фізики математики та інформатики, а саме груп 22, 22а, 252 куратором Дарією Возносименко проведено виховну годину. Захід розпочався з привітання студентів із початком нового навчального року, побажань усім студентам  йти за покликанням серця, любити свою професію, вдосконалювати свої знання, розкривати таланти, втілювати мрії у життя! Під час заходу проведено інструктажі із техніки безпеки, де студенти ознайомилися із правилами охорони здоров'я, пожежної, радіаційної безпеки, безпеки дорожнього руху, реагування на надзвичайні ситуації, безпеки побуту тощо.
Бажаємо студентам міцного здоров’я та успішного засвоєння правил безпеки життєдіяльності людини!