Індивідуальна траєкторія вибору у магістратурі

7 вересня 2023 року відбулася зустріч колективу кафедри вищої математики та методики навчання математики зі здобувачами вищої освіти освітнього ступеня «магістр» ОП "Середня освіта (Математика. Інформатика)" та ОП "Середня освіта (Математика)" присвячена організації обрання дисциплін вільного вибору.

На початку зустрічі, декан факультету фізики, математики та інформатики Тетяна Махомета ознайомила магістрів першого курсу із організацією навчання в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини та представила необхідні контактні дані з метою успішної взаємодії між всіма учасниками навчального процесу. Зустріч продовжили завідувач кафедри вищої математики та методики навчання математики, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Поліщук та відповідальний за організацію вільного вибору навчальних дисциплін – старший викладач кафедри Сергій Рудницький. Також були присутні куратори академічних груп: Людмила Благодир – кандидат педагогічних наук, доцент та Ірина Тягай – кандидат педагогічних наук, доцент. Сергій Рудницький представив перелік дисциплін вільного вибору та ознайомив студентів із процедурою запису на вивчення вибіркових курсів. Тетяна Поліщук детально ознайомила студентів зі змістом вибіркових дисциплін кафедри та компетенціями, які можна отримати по завершенню обраних курсів. В ході виступів студенти мали можливість поставити запитання та пізнати глибше суть організації окремої дисципліни. Наприкінці зустрічі куратори груп надіслали у вайбер-групи студентів посилання на анкету з метою організації порядку вільного вибору дисциплін.