Настановча конференція з навчальної (предметної) практики 2023

07 вересня 2023 року, відбувалася настановча конференція для здобувачів вищої освіти IV курсу освітнього ступеня «бакалавр» заочної форми навчання факультету фізики, математики та інформатики, які навчаються за освітньою програмою Середня освіта (Математика. Інформатика).
Початком проходження навчальної (предметної) практики стала настановча конференція за допомогою платформи Google Meet, в ході якої відбулася зустріч здобувачів вищої освіти із заступником декана з практичної підготовки студентів Дарією Возносименко та керівником практики Іриною Тягай.
Ірина Михайлівна, наголосила на меті практики,  розкрила особливості та окреслила конкретні завдання даного виду практики, надала вимоги до оформлення звітної документації, оголосила критерії оцінювання.
Бажаємо студентам успіхів у творчому пошуку, придбанні нових практичних знань і реалізації себе як професіоналів!