Настановча конференція навчальної (предметної) практики

12 жовтня 2023 року, відбувалася настановча конференція для здобувачів вищої освіти IV курсу повного та скороченого терміну навчання освітнього ступеня «бакалавр» факультету фізики, математики та інформатики, які навчаються за освітньою програмою: Середня освіта (Математика. Інформатика).
Початком проходження навчальної (предметної) практики стала настановча конференція. Під час зустрічі із вітальним словом до здобувачів вищої освіти звернулася заступник декана із практичної підготовки студентів факультету фізики, математики та інформатики Дарія Возносименко. Керівник практики  кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Тягай, розкрила особливості та окреслила конкретні завдання даного виду практики, надала вимоги до оформлення звітної документації, оголосила критерії оцінювання.
Бажаємо студентам творчих успіхів у придбанні нових практичних знань та яскравих вражень від проходження практики!