Проведено інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?»

листопада 2023 року в рамках тижня математики було організовано та проведено інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?».

У інтелектуальному двобої змагались дві команди – збірна студентів факультету фізики, математики та інформатики проти  викладачів кафедри вищої математики та методики навчання математики.

Гра складалась із 15 раундів, з них 13 раундів містили запитання, 1 раунд «Чорна скринька» та 1 питання-бліц. Викладачі попередньо підібрали цікаві та різнопланові питання, що тим чи іншим чином пов’язані з математикою, а студенти відповідали на них за обмежений час (1-2 хв.). У запеклій та захоплюючій боротьбі команда студентів здобула перемогу з рахунком 8:7. Протягом гри глядачі мали шанс спробувати дати правильну відповідь на питання, які не підкорилися нашим знавцям. У кінці гри учасникам та глядачам було запропоновано онлайн-голосування за найкраще питання від викладача.

Бажаємо і викладачам, і студентам йти вперед до поставлених цілей та підкорювати нові вершини!

Даний захід показав, що це не просто інтелектуальна гра, а відмінний спосіб провести час з користю, отримати багато позитивних емоцій, вражень та нових знань.