Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників

5 лютого 2024 року на базі факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини розпочалися курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників зі спеціальності 014 Середня освіта (Математика) у сфері післядипломної освіти для осіб з вищою освітою.

Курси проводить доктор філософії, старший викладач кафедри вищої математики та методики навчання математики Віталій Дубовик. Висвітлення досить актуальної теми «Сучасні інструменти контролю знань учнів під час навчання математики» дозволяє вдало  крокувати вчителю у одному темпі із інноваційними технологіями.

Під час проведення тренінгових занять вчителі матимуть змогу ознайомитися із сучасними інструментами оцінювання результатів навчальної діяльності учнів, зокрема формувального, відпрацювати навички створення електронних посібників із системою оцінювання та самооцінювання.

Варто відмітити досить активну позицію учасників курсів підвищення кваліфікації. Вчителі не лише брали активну участь у обговоренні, а й пропонували власні гіпотези, розробки, ділилися досвідом.