Міжрегіональний семінар «Сучасні інструменти формувального оцінювання під час вивчення математики»

Поступове оновлення системи освіти в Україні переорієнтовує парадигму навчання учнів та студентів зі школи засвоєння знань здобувачів освіти на школу творчого пошуку.

Це вимагає попередньої розробки та впровадження в закладах освіти ефективних форм, методів та засобів оцінювання результатів навчальної діяльності. Однією із досить перспективних форм є формувальне оцінювання. Саме тому, з метою ознайомлення педагогічних працівників із акутальністю, особливостями та сучасними засобами формувального оцінювання 9 лютого 2024 року був проведений семінар «Сучасні інструменти формувального оцінювання під час вивчення математики» для вчителів та викладачів із різних регіонів України

Доповідач семінару – Віталій Дубовик, доктор філософії, старший викладач кафедри вищої математики та методики навчання математики Уманського державного педагогічного університету імені Пала Тичини ознайомив із сучасними інструментами, які доцільно використовувати під час формувального оцінювання, детально продемонстував особливості роботи з онлайновим сервісом створення ментальних карт Draw.io.

Учасники взяли активну участь у обговоренні даної теми та ділилися власним досвідом проведення формувального оцінювання у свої педагогічній роботі.