Профорієнтаційна зустріч зі вступниками 2024 року (ч.ІІ)

16 лютого відбулася серія чергових зустрічей із майбутніми абітурієнтами, організованої кафедрою вищої математики та методики навчання математики.

Під час заходу заступник декана факультету фізики, математики та інформатики з профорієнтаційної роботи Леся Паршукова розглянули ключові аспекти умов вступу на 2024 рік.

Цього разу на зустрічах були присутні учні таких закладів: “Білоцерківський колегіум” Білоцерківської міської ради Київської області, Благовіщенський ліцей “Інтелект Благовіщенської міської ради, Кузьминогребельський ліцей Христинівської міської ради, Перегонівський ліцей Перегонівської сільської ради, Комунальний заклад "Тальнівська санаторна школа Черкаської обласної ради", Тальнівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія" Тальнівської міської ради Черкаської області, Юрківський ліцей Паланської сільської ради.

Висвітлення важливих питань, пов’язаних зі вступом, стало центральною темою зустрічі. Доповідач презентувала аудиторії інформацію щодо необхідних документів, критеріїв відбору, інноваційних програм та можливостей для майбутніх студентів.

Особливу увагу приділено програмам грантової підтримки та стипендіальних можливостей для успішних кандидатів. Учасники зустрічі отримали можливість задати запитання, що стосувалися їхньої конкретної ситуації, та отримати індивідуальні консультації щодо процесу вступу.

Зустріч стала важливим кроком для абітурієнтів у визначенні своєї подальшої освітньої траєкторії та викликала жваві обговорення серед учасників. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини продовжує підтримувати та надихати молодих людей на шляху до досягнення їхніх освітніх та професійних цілей.