Бінарна лекція «Контроль за навчально-пізнавальною діяльністю учнів»

29 лютого 2024 року для студентів 2 курсу факультету фізики, математики та інформатики відбулося бінарне лекційне заняття з педагогіки на тему «Контроль за навчально-пізнавальною діяльністю учнів». Заняттяпроведене у формі бінарна лекція, викладачі - кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Надія СТЕЦЕНКО та викладач-стажист кафедри вищої математики та методики навчання математики Світлана ГРУННИК.

Лекція проходила у змішаному форматі. Викладачі ознайомили студентів із формами та функціями контролю; критеріями та вимогами навчальних досягнень учнів. Детально розкрили поняття формувальне оцінювання та його принципи; розповіли про особливості ДПА та НМТ у 2024 році відповідно до наказу МОН України.

Студенти активно працювали на занятті, дискутували, аналізували, робили висновки, проявили свідоме розуміння матеріалу. Заняття пройшло у доброзичливій та невимушеній атмосфері.