Підвищення кваліфікації нпп кафедри 2023

Сьогодні, професійний розвиток науково-педагогічних працівників університету  є одним зі стратегічних напрямів модернізації системи вищої освіти в Україні. Без викладачів, чий професійний рівень відповідає сучасним тенденціям розвитку вищої освіти, спроможних працювати в умовах глобальної цифровізації освітнього процесу та рамках моделі студентоцентрованого навчання, орієнтованих на академічну мобільність і сповідування академічної доброчесності, годі й сподіватись на конструктивні зміни в національній системі вищої освіти. Тому високі вимоги до професійних компетентностей науково-педагогічних працівників потребують  їх безперервного професійного розвитку задля підвищення якості надання освітніх послуг. Враховуючи означене, науково-педагогічні працівники кафедри відповідно до Перспективного плану підвищення кваліфікації проходять навчання за різноманітними програмами.

Упродовж 6 місяців викладачі кафедри проходили підвищення кваліфікації на базі ДЗВО "УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ" Національної академії педагогічних наук України загальною кількістю 180 год. (6 кр. ЄКТС). Форма навчання - очно-дистанційна (онлайн). “Науково-педагогічні працівники університетів, академій інститутів” та успішно захистив випускну роботу на тему “GeoGebra” як інструмент самостійної роботи майбутніх вчителів математики з курсу диференціальна геометрія” (Свідоцтво СП 35830447/ 2635-23 від 17.11.2023 р., серія 2635-23Ц). Завідувач кафедри Тетяна Поліщук пройшла навчання за ОПП «Завідувачі (начальники) кафедр та структурних підрозділів (відділів, бібліотек) університетів, академій, інститутів» та успішно захистила випускову роботу на тему "Професійний розвиток працівників галузі  освіта в умовах реформ» (Свідоцтво № СП № 5830447/2722-23 від 17.11.2023 р., серія 2722/23Ц).