Звітна конференція

23 травня 2024 року відбувся захист виробничої (педагогічної) практики студентами І курсу освітнього ступеня «Магістр» денної форми навчання, які навчаються за освітніми програмою: Середня освіта (Математика).

Із завершенням практики привітала учасників звітної конференції заступник декана з питань практичної підготовки студентів факультету Дарія Возносименко та побажала плідної праці, ефективного обміну думками, мирного неба, міцного здоров’я всім присутнім та творчих успіхів.

Під час звітної конференції були заслухані звіти студентів, де здобувачі вищої освіти  детально описали свою діяльність, проведені уроки, виховні заходи та проекти. Здобувачі вищої освіти розповіли про власні досягнення, труднощі, з якими зіткнувся, та шляхи їх подолання.

Загалом конференція пройшла в дружній та конструктивній атмосфері, сприяла обміну досвідом та підвищенню професійної майстерності майбутніх педагогів. Учасники отримали цінні знання та рекомендації, які допоможуть їм у майбутній педагогічній діяльності.