Бінарне заняття з дисципліни "Методика навчання математики"

24 травня 2024 року, в рамках співпраці між Сушківським ліцеєм Дмитрушківської сільської ради та факультетом фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, відбулося бінарне заняття вчителя математики І категорії Діани ПАРОКІННОЇ та доктора філософії, доцента, доцента кафедри вищої математики та методики навчання математики  Дарії ВОЗНОСИМЕНКО для студентів 162 групи заочної форми навчання (під час семінарського заняття з курсу «Методика навчання математики»). Тема заняття: «Методика вивчення теми десяткові та звичайні дроби».

Дане заняття розпочалося із оголошення теми, мети та завдання заняття. Актуалізація опорних знань відбулася із використанням онлайн сервісу  mentimeter https://www.mentimeter.com/, де здобувачі вищої освіти поділилися  аналізом модельних програм, цікавими думками стосовно вивчення теми «Звичайні та десяткові дроби» у шкільному курсі математики.

Діана Василівна, надала методичні коментарі щодо виконання завдань у рамках вивчення теми «Звичайні дроби», «Десяткові дроби».  Важливою особливістю даного заняття, став компетентнісний потенціал вивчення даної теми. Вчителька ознайомила здобувачів вищої освіти із методичними особливостями виконання завдань під час розв’язування яких формуються в учнів ключові компетентності, а здобувачі вищої освіти самостійно спробували надати методичні коментарі щодо розв’язування вправ.

Протягом всієї пари студенти мали можливість задавати питання та отримувати відповіді на них. Як результат - змістовний та цікавий діалог між студентами та вчителем-практиком дав можливість майбутнім вчителям математики оцінити свої знання та вміння, зрозуміти, на що варто звертати увагу вчителю під час роботи з учнями.

Дякуємо Діані Василівні за важливу та корисну інформацію. Сподіваємося на подальшу співпрацю.