Участь в онлайн лекції "Інноватика в математичній освіті"

23 травня 2024 року  викладачі кафедри вищої математики та методики навчання математики взяли участь в онлайн зустрічі з професором кафедри математики та методики навчання  математики Бердянського державного педагогічного університету, доктором педагогічних наук АЧКАНОМ Віталієм Валентиновичем на тему «Інноватика в математичній освіті» у межах проєкту «Дізнайся від професіонала».

Лектором було висвітлено теоретичні аспекти інновацій в математичній освіті, зокрема види інновацій, інноваційний потенціал, зв’язок інновацій з процесом створення, поширення нових підходів для подолання тих педагогічних проблем, які раніше вирішувалися по іншому, та результатом  творчого пошуку оригінальних та нестандартних рішень різноманітних педагогічних проблем.

Актуальною і надзичайно цікавою була інформація про інноваційні навчальні заклади, спеціалізовані сайти Великобританії, проєкт «Everyday Maths», спеціалізовані центри інновацій у математичній освіті Великобританії, Франції, Норвегії.

Дякуємо за цікаву та інформативну зустріч!