Поліщук Тетяна Вікторівна

• Мені: 24
  • Цитата: «Человек подобен дроби: в знаменателе  – то, что он о себе думает, в числителе  – то, что он есть на самом деле. Чем больше знаменатель, тем менше дробь». (Лев Толстой).

Поліщук Тетяна Вікторівна, старший викладач.

Народилася: 28 жовтня 1980 року в місті Умань, Черкаської області. У 2002 році закінчила фізико-математичний факультет Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за спеціальністю «Педагогіка та методика середньої освіти, фізика і математика». На кафедрі працює з 2003 року. З 2006 по 2009 рік навчалася в аспірантурі УДПУ спеціальність 01.02.04 – механіка деформівного твердого тіла. Науковий керівник доктор фізико-математичних наук, професор Кіпніс Л.А.

Коло наукових інтересів: Задачі механіки початкового руйнування.

Дисципліни:  Математичний аналіз, комплексний аналіз, вибрані питання математичного аналізу, математичний апарат педагогічної науки, вища математика, вища та прикладна математика, математика для економістів.

Основні публікації:

1. Каминский А. А. О модели пластической зоны предразрушения в угловой точке границы раздела сред /А.А. Каминский, Л. А. Кипнис, Т. В. Полищук // Доповіді НАН України, 2009. Вып. 3. C. 78 – 84.

2. Kipnis L. A. Analysis of the plastic zone at the corner point of interfa / L. A. Kipnis,  T. V. Polishchuk // International Applied Mechanics. – 2009. – Vol. 45 (2). – P. 159-158.

3. Каминский А. А. О развитии начальных пластических полос от негладкой границы раздела изотропных сред / А. А. Каминский, Л. А. Кипнис, Г. А. Хазин, Т. В. Полищук // Теоретическая и прикладная механика, 2011. – Вып.3(49). С. 70–75.

4. Кипнис Л. А. О начальном этапе процесса расслаивания кусочно-однородного упругого тела вблизи угловой точки / Л. А. Кипнис, Г. А. Хазин, Т. В. Полищук // Теоретическая и прикладная механика, 2012. – Вып. 4 (50). – С. 85 –90.

5. Kaminsky A.  A. Initial fracture process zone at the corner point                 of the interface between elastic bodies / A. A. Kaminsky, L. A. Kipnis, T. V. Polishchuk // International Applied Mechanics. – 2012. – Vol.48 (6). – С. 700–709.