Рудницький Сергій Олександрович

•
  • Цитата: "Математику вже навіть задля того треба вивчати, що вона розум до ладу приводить".

Рудницький Сергій Олександрович – викладач.

Народився

4 вересня 1988 року в місті Ульянівка Кіровоградської області. У 2011 році закінчив фізико-математичний факультет Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за спеціальністю «Математика». У закінчив магістратуру УДПУ за спеціальністю «Математика». На кафедрі працює з 2012 року.

Коло наукових інтересів: Графові моделі розв’язання задач, прикладні задачі теорії ймовірностей.

Дисципліни:  Дискретна математика, теорія ймовірностей та математична статистика,основи векторного і тензорного аналізу, вища математика, вища та прикладна математика, вибрані питання вищої математики, проблеми сучасної математики.