Кафедра вищої математики

Бліц-тур Командної інтернет-олімпіади з математики

10 грудня 2019 року команда студентів третього курсу освітньої програми Середня освіта (Математика. Інформатика) у складі: Кабанюк Тетяна - капітан команди, Юрченко Наталія, Дзяловська Світлана та Третяк Сергій - члени команди, прийняли участь у бліц-турі Командної інтернет-олімпіади з математики (Internet Team Mathematical Olympiad 2019), що проходила на базі Ariel University (Ізраїль).

 

Наставниками студентської команди були доц. Поліщук Тетяна та викл. Рудницький Сергій. Учасникам змагань було запропоновано 10 задач з різних розділів математики. За умовами олімпіади, на розв'язування  пари завдань відводилося 30 хв. Крім того, учасникам олімпіади було виділено час для запису повних розв'язків  задач. З нетерпінням чекаємо на результати олімпіади, які будуть відомі через три тижні. 

Академічна доброчесність

4 грудня для викладачів кафедри вищої математики та методики навчання математики доцентом Тетяною Поліщук було проведено семінар «Особливості викладання академічного письма при викладанні профільних дисциплін».

 

Детальніше...

Індивідуальне заняття з майбутнім абітурієнтом.

4 грудня на факультеті фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в 216 аудиторії відбулося індивідуальне заняття з майбутнім абітурієнтом.

Детальніше...

ВОРКШОП ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА ВЧИТЕЛІВ

22 листопада 2019 року на факультеті фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся воркшоп для викладачів факультету та вчителів ЗЗСО Уманського регіону. Тренером даного воршопу виступала координатор змістового наповнення та реалізації міжнародного проекту MoPED,  представник Університету Деусто (м. Більбао, Іспанія) Olga Dziabenko.

В рамках воркшопу було розглянуто наступні питання:

1)    Go-Lab ecosystem:

- new tools and features;

- Support space.

2)    Teaching Tools Creative Instruments of Digital Skills:

- create an infographics for your lesson, paper, presentation;

- introductory animation and video

Заняття проходили у жвавій дискусії, активній та дружній атмосфері. Учасники воркшопу не тільки мали змогу ознайомитися із сучасними засобами навчання, а й спробували самостійно попрацювати з розглянутими програмами.

Бажаємо усім учасникам даних занять активно впроваджувати отримані знання та навички у свою професійну діяльність.

Щиро дякуємо  Olga Dziabenko за цікавий та змістовний воркшоп!

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.