Кафедра вищої математики

Сайт кафедри вищої математики та 

                           методики навчання математики

Настановча конференція з виробничої практики Настановча конференція з виробничої практики Середа, 07 вересня 2022 Настановча конференція з виробничої (педагогічної) практики для здобувачів вищої освіти ІІ курсу ОС «Магістр» заочної форми навчання. 
Підвищення кваліфікації Підвищення кваліфікації Неділя, 21 серпня 2022 З 25 липня по 21 серпня 2022 року викладачі кафедри  пройшли підвищення кваліфікації за програмою «Цифрові інструменти Google для освіти» від МОН і Google Україна.
Вітаємо Д.А. Возносименко з отриманням звання доцента! Вітаємо Д.А. Возносименко з отриманням звання доцента! Середа, 15 червня 2022 Професорсько-викладацький та студентський колективи факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини щиро вітають доктора філософії  Дарію Возносименко з присвоєнням вченого звання доцента!
Конференція з електронного навчання в Італії Конференція з електронного навчання в Італії Понеділок, 13 червня 2022 10-11 червня  2022 року кандидат фізико-математичних наук Тетяна Поліщук та доктор філософії Дарія Возносименко стали учасниками міжнародного онлайн заходу.
Підсумки конференції ІНМВ-22 Підсумки конференції ІНМВ-22 Четвер, 26 травня 2022      Сьогодні, можна з упевненістю стверджувати, що майбутні вчителі – це  еліта нації завтрашнього дня. 
Підсумки cтажування по написанню проектів Підсумки cтажування по написанню проектів Четвер, 28 квітня 2022      20 березня 2022 року викладачі кафедри Тетяна Поліщук, Сергій Рудницький та Яна Папакіна успішно завершили навчання за онлайн-програмою міжнародного стажування “Фандрейзинг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід.
Підсумки виробничої практики Підсумки виробничої практики Четвер, 14 квітня 2022      14 квітня 2022 року проведено звітну конференцію з виробничої (педагогічної) практики на платформі Google Meet.
Готуємось до роботи в НУШ Готуємось до роботи в НУШ Четвер, 14 квітня 2022 Нинішні освітні реформи в Україні визначаються перенесенням акценту із засвоєння нормативно визначених знань, умінь і навичок на формування і розвиток у школярів здатності самостійно практично діяти.
Вільний вибір: деталі та особливості Вільний вибір: деталі та особливості П'ятниця, 01 квітня 2022 01 квітня 2022 року відбулася зустріч здобувачів вищої освіти  денної  та заочної форм навчання освітньо-професійних програм (надалі - ОП) "Середня освіта (Математика. Інформатика)" та "Середня освіта.
Аналіз ЗНО інших країн Аналіз ЗНО інших країн Понеділок, 21 березня 2022 21 березня відбувся онлайн-семінар “Порівняльний аналіз аналогів ЗНО провідних країн світу” для викладачів факультету фізики, математики та інформатики.