Всеукраїнська олімпіада

  З 1 березня по 12 квітня 2019 року на базі кафедри вищої математики та методики навчання математики проходила Всеукраїнська олімпіада Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти з навчального предмета «Математика». Олімпіаду було організовано з метою виявлення обдарованої молоді та надання їй допомоги у виборі майбутньої професії.
  Олімпіада проходила у два тури: перший – дистанційний та другий–очний. Всього було подано 11 заявок. За результатами дистанційного туру тільки 4 абітурієнти подолали прохідний бар’єр у 75 балів та потрапили до очного туру.6 квітня 2019 року відбувся другий (очний) тур Олімпіади. З вітальним словом перед учасниками виступили: Махомета Т. М. – к.п.н., доцент, декан факультету фізики, математики та інформатики – член комісії, а також Поліщук Т. В. – к. фіз.-мат. н., доцент кафедри вищої математики та методики навчання математики – голова комісії, Тягай І. М. - к.п.н., доцент, доцент кафедри вищої математики та методики навчання математики та Рудницький С. О. – викладач кафедри вищої математики та методики навчання математики – члени комісії. Виступаючі наголосили про умови проведення Олімпіади, порядок нарахування додаткових балів до сертифікату ЗНО з математики, а також побажали всім успіху при написанні роботи. Відповідно до Умов проведення Олімпіади, учасники, які набрали не менше 90% балів стають переможцями Олімпіади. Тому за результатами очного туру переможцями стали: Геренштейн Петро – 95 (18) балів – посів перше місце; Хитрук Євгеній – 94 (17) бали посів друге місце; Семенюк Максим та Сидоренко Владислав – 90 (14) балів розділили третє місце.                                 Бажаємо переможцям зробити правильний вибір професії та реалізувати себе протягом навчання в Уманському державному педагогічному університету імені Павла Тичини.

Детальніше...

CS50x Puzzle Day 2019

  29 березня 2019 року команда студентів факультету фізики, математики та інформатики разом зі своїми наставниками викладачами кафедри вищої математики та методики навчання математики Поліщук Т.В. та Рудницьким С.О. взяла участь в міжнародному  онлайн-конкурсі із вирішення задач на логіку CS50 Puzzle-Day-2019, який організовує Гарвардський університет третій рік поспіль. Географія учасників конкурсу вражає. Це понад 50 країн учасників. Організатори конкурсу мають на меті продемонструвати, що комп’ютерна наука не полягає лише в програмуванні. Головне в ній  уміння  вміння застосовувати логіку для вирішення задач. Жодне з завдань не передбачало володіння навичок програмування. Для розв'язування деяких завдань навіть не потрібна було наявність комп'ютера. Для участі необхідно лише вміння мислити логічно та знання англійської мови. Авторами конкурсних завдань є працівники Facebook та Гарвардського університету. Понад п'ять годин студентська команда працювала над вирішенням завдань в аудиторії. Далі робота буде тривати в режимі онлайн до 29 березня. Усі бажаючі можуть ознайомитися із завданнями конкурсу перейшовши за посиланням https://cs50.github.io/puzzles/puzzles.pdf


Детальніше...

Підсумки І туру Всеукраїнської студентської олімпіади 2018/2019 н.р. зі спеціальності “Математика”

21 лютого відбулося нагородження переможців олімпіади з математики.
Призові місця розподілилися наступним чином:
1 місце – Папакіна Яна, 262 гр., ФФМІ
2 місце – Кабанюк Тетяна, 23 гр., ФФМІ
3 місце – Дзяловська Світлана, 23 гр., ФФМІ

Детальніше...

І тур Всеукраїнської студентської олімпіади

19 лютого на факультеті фізики, математики та інформатики відбувся І тур Всеукраїнської студентської олімпіади 2018/2019 н.р. зі спеціальності “Математика” серед педагогічних університетів.

Детальніше...

З 5 по 9 листопада було проведено тиждень математики, протягом якого відбулося багато різноманітних заходів

З 5 по 9 листопада на факультеті фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету було проведено тиждень математики, протягом якого відбулося багато різноманітних заходів.

5 листопада пройшов І етап олімпіади з математики серед студентів факультету фізики, математики та інформатики.

Детальніше...

Швидкі посилання

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.
Ви тут: Головна