З 5 по 9 листопада було проведено тиждень математики, протягом якого відбулося багато різноманітних заходів.

З 5 по 9 листопада на факультеті фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету було проведено тиждень математики, протягом якого відбулося багато різноманітних заходів.

5 листопада пройшов І етап олімпіади з математики серед студентів факультету фізики, математики та інформатики.

Детальніше...

Тиждень математики на ФФМІ

Шановні студенти, викладачі та гості запрошуємо взяти участь у "ТИЖНІ МАТЕМАТИКИ" що відбудеться  з 5 по 9 листопада 2018 року

Детальніше...

V студентсько-учнівська науково-практична конференція «МАТЕМАТИКА В ЖИТТІ ЛЮДИНИ»

Запрошуємо Вас взяти участь у V студентсько-учнівській науково-практичній конференції «МАТЕМАТИКА В ЖИТТІ ЛЮДИНИ», яка відбудеться 7 листопада 2018 року на базі факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Детальніше...

Дружня зустріч присвячена 100-річчю видатного українського математика Й.І. Гіхмана

26 травня 2018 р. на базі факультету фізики, математики та інформатики відбулася дружня зустріч між викладачами кафедри вищої математики та методики навчання математики та учасниками Міжнародної наукової конференції “Modern Stochastics: Theory and Applications. IV”, яка присвячена 100-річчю видатного українського математика Й.І. Гіхмана. Ініціатором такої зустрічі виступила доктор фізико-математичних наук, професор завідувач кафедри теорії ймовірностей, статистики та актуарної математики, механіко-математичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Юлія Степанівна Мішура.

Детальніше...

«Управління освітнім проектом: від ідеї до залучення грантів»

26-27 лютого 2018 року на базі факультету фізики, математики та інформатики проходили тренінги по написанню освітніх проектів: «Управління освітнім проектом: від ідеї до залучення грантів». Активними учасниками тренінгу стали викладачі всіх кафедр нашого факультету, а саме к.п.н., доц. Терещук С.І., Декарчук М.В., Гнатюк О.В., к.ф.-м.н., Поліщук Т.В. та ст.. викл. Колмакова В.О. Два дні старанної та плідної роботи допомогли учасникам тренінгу (викладачам університету) розібратися у особливостях створення власного освітнього проекту та аплікувати його для фінансування.

Детальніше...

Швидкі посилання

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.
Ви тут: Головна